Ogrodzenia: 501 936 940 | Wyroby betonowe: 692 069 284

hajdukowie@poczta.onet.pl

O firmie

F.H.U. "HAJDUK" powstała w 2001 roku. Początkowo specjalizacją firmy była wyłącznie produkcja siatki ogrodzeniowej. Dziś firma posiada pełen asortyment taki jak: akcesoria i elementy ogrodzeniowe od siatek różnych wysokości i grubości, paneli ogrodzeniowych, prefabrykatów betonowych do zautomatyzowanych bram. Zapraszamy do działu oferta, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się szczegółowo z całą gamą naszego asortymentu.

Nasza działalność to nie tylko produkcja i sprzedaż ale również kompleksowe wykonawstwo ogrodzeń. Przykładowe realizacje możecie Państwo obejrzeć w dziale galeria.

W naszej firmie zatrudniamy rzetelnych i uczciwych pracowników. Tworzymy kilka zespołów dlatego jesteśmy w stanie szybko wykonać usługę i klient nie musi długo oczekiwać na rozpoczęcie robót.

Serdecznie zapraszamy do współpracy - siatka ogrodzeniowa, bramy przesuwne, słupki ogrodzeniowe, bramy garażowe, automatyka bram, balustrady, ogrodzenia.

Wszystkie realizowane przez nas projekty charakteryzuje dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego zlecenia, w wykonywanie których wkładamy posiadana wiedzę i doświadczenie pozwalające nam wytwarzać wyroby coraz doskonalsze, podążające za trendami w dziedzinie ogrodzeń.

Wszystkie prezentowane w podstronach wyroby zostały wytworzone w naszym zakładzie według projektów własnych i zleconych, nie ograniczają w żaden sposób możliwości wykonawczych czy aranżacyjnych.

Chętnie realizujemy nowe projekty i pomysły pozwalające nam rozwijać możliwości ku zadowoleniu naszych klientów.